Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Larry303 #12008 üzenetére

    Színben?
    A fehéren fehérítettem kicsit, a barnán narancssárga irányba picit emeltem hogy 'realisztikusabb' legyen, és szelektíven a tükröződéses résznél a fényből vettem visszább. Most megnéztem nagyban é s megijedtem hogy mi az a sötét rész a barna körül, ilyen balfékül jelöltem ki? Aztán megnyugodva látom hogy eredetiben is ilyen.

    Egyébként itt egy következő közelebbi kép, tágabb rekesszel, de valamiért szellősebbnek, könnyedebbnek éreztem az elsőt. Itt a szemhez nem nyúltam (alexpós a kép és ahogy közelebb mentem kevesebb fény is ment a szemre, nem olyan zavaró a tükröződés). [link]

    Freddy: Kösz, értem. A szemes korrekció az ACD See Pro 6 új eszközével való ismerkedés, nem vagyok egy utómunka mániás, nem is vagyok benen túl jó - és igyekszem is akkor ezt mértékkel alkalmazni :R
    Azért ötleteket, következőleg miket csináljak máshogy, kritikákat szívesen veszek, várom nagyon :R
    Az a helyzet hogy -modellem miatt- a tárgyilagos látásom nem annyira éles a témában - azt hiszem ezt nem kell neked különösebben fejtegetnem ;).

    PRO-peller, m3ss, ezt én se vágom hogy megy :B

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák