Új hozzászólás Aktív témák

  • Daisuken

    csendes tag

    Most először vásárolok az Alza-ról, de egyelőre nem túl pozitív a tapasztalat, viszont ez lehet, hogy a Posta hibája. 5 napja vettem egy videókártyát, amit online előre ki is fizettem. Szállításként egy benzinkutat adtam meg. A megrendelést követő nap kaptam is a mail-t, hogy készen van a csomag, átadták a futárnak, valamint egy nyomonkövetési számot is kaptam. Mondom eddig OK, minden szuper. Viszont a nyomonkövetés alapján azóta nem történt semmi változás, és továbbra is csak az alábbit írja:

    "A küldeményt a feladó előrejelezte, az átadást követően megkezdjük a feldolgozást"

    Az Alza weboldalán már teljesítettnek mutatja a rendelést. Voltam az adott benzinkúton is 3 nappal a feladás után, mondom hátha csak nem frissítették a státuszt és már ott csücsül a videókari, de nem volt ekkora szerencsém. Nem vagyok türelmetlen, csak kezdek kicsit aggódni. Legalább valami státusz frissítést kapnék.

    Hol lehet ez ügyben érdeklődni? Közvetlenül a postánál? Valakinek hasonló tapasztalata/javaslata?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák