Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajaki

    őstag

    válasz inferno88 #9471 üzenetére

    1. Igen, kicsit keveslem én is, szűkös lenne még itt vidéken is, ha költöznöm kell. Márpedig kell. Kezdenek itt is elszálllni az albérletárak.

    2. Egy vállalatirányítási szoftverről van szó. Egyébként igen. Nem nagyon hiszem, hogy ezt a keretrendszert nagyon máshol alkalmaznák az országban, így nem érzem piacképesnek a tudást amit általa szerezhetnék a továbbiakban.

    3. Talán pont emiatt a 2 éves hűség miatt látom így a helyet, ahogy. Összességében egyébként vállalható a légkör, de ez nagyon nyomasztana szerintem. 2 év rengeteg idő...

    4. Abszolút nem vagy az. Kell is, hogy valaki kimondja, mert én mindenféle más érvvel próbálom/próbáltam magam győzködni, hogy el kellene fogadni, de a tények mást mondanak.

    Szerencsére mobilis vagyok, így igazából semmilyen egyéb körülmény (kapcsolat, vagy bármi más) nem fog most vissza. Még ha most néhány hónapig nem is találok biztosat, hosszútávon akkor is jobban járok, úgy érzem.

    Mindenképpen megosztom majd a tapasztalataimat, sőt, biztosan lesznek még kérdéseim is. :R

    Most először is mindenképpen pihenmi szeretnék 1-2 hetet, mert ez az elmúlt néhány hét nagyon lefárasztott. Nem sok alvás volt, de megérte. :D (Mérnökinformatikus diplomát szereztem egyébként.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák