Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 66zio

    aktív tag

    válasz Cathfaern #9229 üzenetére

    Szerintem ugyanúgy kiválthat ilyen érzéseket belőlük, ha nem teszel. Mintha direkt titkolóznál. De nem tudom.
    Pl.: ahol olyan gyökerek, hogy ez alapján döntenek akkor nem jobb még az elején szembesülni ezzel, mint elmenni egy interjúra és ott? Tényleg érdekel. Van valami ilyesmi kutatás ami ezzel foglalkozik, hogy jobban jár-e az aki tesz képet vagy sem, beleírja ezt vagy sem. És itt most nem olyan cikkekre gondolok mint ami egy ígyírjüberkirályönéletrajzot.mindenkilapja.hu-n szerepel.

    Mondjuk szerintem olyan szakmában ahova nagyon nehéz embert találni ott nem fognak nem elolvasni egy cv-t emiatt, vagy túl naiv vagyok?

    [ Szerkesztve ]

  • velizare

    nagyúr

    válasz Cathfaern #9229 üzenetére

    akkor összefoglalom, mit is írtál neki:
    # ha szerinted szimpatikus leszel annak, aki majd elolvassa a cévédet, akkor küldj képet. de lehetőleg olyat, amin valóban szimpatikusnak fognak találni. mert ha olyat küldesz, amelyiken nem leszel szimpatikus, akkor inkább ne küldj, mert úgy fogsz járni, mintha nem lennél szimpatikus;
    # ha szerinted nem leszel szimpatikus annak, aki majd elolvassa a cévédet, akkor inkább ne küldj képet. természetesen ehhez tudnod kell, hogy ez a valaki egész pontosan mi alapján dönti el, hogy szimpatikus vagy-e neki. hajrá;
    # ha nem vagy szép, ne küldj képet, mert egyébként hiába lennél szimpatikus, nem leszel az;
    # ha szép vagy, ne küldj képet, mert konkurenciának fognak tartani / rádsütik, hogy a csinos pofidból élsz csak, és nem értesz úgyse semmihezse.

    ha fényképes önéletrajzot kérnek, akkor fényképes önéletrajzot küldünk. vagyunk, akik vagyunk.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák