Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz gmeszaros #8955 üzenetére

    Gratulalok hozza, jo elmeny lesz hidd el, raadasul tenyleg nem hangzik ez olyan rosszul. :)

    Egyebkent a tapasztalat az, hogy kimesz egy ceghez, eltoltesz egy evet, es szo szerint oda mesz, ahova akarsz. Nekem, amikor aktivaltam a profilt egy portalon egy ev utan, hogy melot keresek, reggel 7tol este 8ig konkretan folyamatosan csorgott a telefonom. Durva volt, mert egesz nap tolton volt, igy is lemerult 50%-ra nap vegere. Sztem erre szamithatsz Te is, ha az elso helyen lehuzol egy evet.

    Nekem a legnehezebb az volt, hogy hozzaszokjak a nyugati munkatempohoz (ertsd: kb egy het alatt vegeznek el annyi munkat, mint egy magyar 1, max 2 nap alatt). Oszinten szolva ez meg mindig nem megy, bele lehet orulni, annyira "kenyelmesen" dolgoznak. Illetve az, hogy a masodik napomon kaptam egy lebaszast, hogy "mar 45 perc tulorad van, nem lesz ez igy jo, ha vege a munkaidonek, menjel szepen haza! Nem ertem, miert kell ezt minden kelet-europainak elmagyarazni...".
    Kopni-nyelni nem tudtam. :DDD

    Persze lehet ez csak Anglia es Svajc mas, de ottani ismerosoktol is csak jokat hallottam.

    Szoval, sok sikert, illetve gratula a melohoz, nagy elmeny lesz! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák