Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz buffon007 #1832 üzenetére

    "hát a munkaügyit felejtsük el.szerencsétlen egy bagázs.Érdeklődtem a munkaügyibe,hogy önfoglalkoztatás támogatására van-e lehetőség.Erre ők:Ó hát persze,szinte mindenkinek megadják.Elkezdtük 30percig megbeszélni a feltételeket.Amikor oda került volna a sor(ismétlem több mint 30perc),hogy aláírjuk a papírokat,közli,hogy idén nem tud már támogatást adni a központ,mert elfogyott az erre a célra biztosított összeg,de ne dolgozzak januárig,akkor lehet,hogy újra indul a program.
    1)Ne dolgozzak,munkaügyi központ vezetőjétől ez furcsa......
    2)Ne dolgozzak,mert lehet,hogy lesz
    3)Addig marad az update és a fényevés?"

    No comment. Erre nem is lehet mit írni.

    "Viccesek....
    A másik:még pályakezdőként akartam egy szakmát elvégezni ott.Akkor még internetre tették fel az ajánlataikat minden hétfő reggel 9kor. 10óra után bementem jelentkezni hozzájuk,és akkora már betelt.A hirdetés feltételének napján 1óra alatt betelt egy képzés.Ugye vicc?Egy 70-80ezer fős régióban,ahol van azért olyan egyén is,aki nem munkanélkülin van,és a munkaügyi honlapját vizslatja non-stop?"

    Nekem ez melóval esett meg. Internetre felkerült valami piszlicsáré meló, 15 percre rá fel is hívom, sajnáljuk, de betelt. És ezt így naponta többször. És akkor ne menjen el az életkedved.

    Habár te idősebb vagy nálam, de ha megfogadsz egy tanácsot, akkor feküdj rá az angolra/németre még jobban. Sohasem tudhatod, hogy mikor fog jól jönni (a határon kívül)...

Új hozzászólás Aktív témák