Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    A másik kérdésem, elnézést, hogy 2 hozzászólást írok, csak mire az előzőt módosítottam volna lejárt az idő.
    Szóval szerintetek mihez kezdjen az, akinek ELTE-s infó szakja van, mindent tanult egy keveset, de semmit sem tanult meg profi szinten. Tudom, hogy az egyik válasz, hogy tanuljon, de jelenleg nem állok úgy anyagilag, hogy 100.000-eket dobjak ki tanfolyamra. Ehhez mérten, tehát saját korlátaimat ismerve, keresnék valamit. Magamat inkább az expert user (vagy annál azért egy kicsit több, de semmiképpen nem fejlesztő) kategóriába sorolnám. Gondoltam helpdeskezésre, de nincs több ötletem, hogy mit lehetne csinálnom. Ha valakinek van ötlete, hogy olyan középszintű állásokból miket kellene néznem, megköszönnöm. Nettó 90-100-zal már megelégednék. Sajnos a helyzetem az, hogy júniusban mindenképpen el kell jönnöm (sajnos előtte sem tudok, mert vannak elvarratlan szálaim), tehát annyi időm már nincs, hogy pár hónap alatt profi valamivé avanzsálódjak. Másrészt már pályakezdő sem vagyok, 34 évesen, már tele számlákkal, tehát azt sem tudom megengedni magamnak, hogy hónapokig itthon ülök. Egyelőre ötleteket keresnék, hogy mi az, amihez a tudásom elég lenne, milyen irányban keresgéljek. Vagy mi az szerintetek, amire ha ráfekszek, akkor hamar megtérül. Angolul középszinten beszélek, és egy kicsit jobban írok. Akinek van ötlete, ne tartsa magában!

Új hozzászólás Aktív témák