Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz bambano #1683 üzenetére

    ceges mobilom volt meg az eggyel korabbi munkahelyemen, soha tobbet :DDD
    a ceges notebook teljesen jo, mar vagy 8-10 eve van, sajat szamitogepem jelen pillanatban nincs is :U szoval ha valtok, es itt nem kapok ceges notit, akkor venni kell sajatot
    mondjuk most hogy szoba kerult, ezt is meg lehet emliteni, gyulnek azert a tippek :D

    az otthoni/tavmunkanak sok elonye van, de sok hatranya. ebben a pillanatban is itthon ulok, innen dolgozom, de en azt mondom, jobb a ceg irodajaban csinalni ugyanezt (ezzel itt nem lesz problema, rakerdeztem meg az elso interjun, ott az irodaban dolgozos melo, de ha valami miatt otthon kell lennem, akkor idonkent azt is lehet, szoval teljesen jo)

    az ugyeletre szerintem kulon reszleg van a cegnel, de rakerdezek, koszi ezt is!

    az anyagiakra: netto 100 pluszban szerintem egyaltalan nem elkepzelhetetlen, oszinten szolva kb. ennyire szamitok, annak mar orulnek, es el is dontene a kerdest hogy megyek vagy maradok
    ha csak havi netto 50-60-nal ajanlanak tobbet, akkor az fejtorest fog okozni... remeljuk nem lesz ilyen gondom :D

    csutortokon megyek hozzajuk, majd beszamolok a fejlemenyekrol

    (mondjuk a HR-es kislany azt mondta a telefonba, hogy ha nem sikerul most megegyeznunk, akkor azert fussunk ossze meg egyszer Budapesten, es beszeljuk meg... ezt en batoritasnak vettem hogy lehetek kicsit pofatlanabb :D)

Új hozzászólás Aktív témák