Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Knapp

    csendes tag

    válasz ecaddsell #35818 üzenetére

    A helyedben én már az első ilyen után NEM az Ali Standard Shipping-et választottam volna (mert eddigi tudomásunk szerint csak az megy Meest-el).

    Több tucat párhuzamos rendelésem volt, amelyek szakaszosan érkeztek meg, más-más időpontban. Az elindításuknál fel nem merült, hogy probléma lehet.
    Eleinte nem is volt gond, egy közeli érdi gyógyszertárba küldték a csomagokat és valóban gyorsan megérkeztek.
    Aztán novembertől a gyógyszertár mint PPPont megszűnt, ekkor "sorsolták" nekem a törökbálinti elérhetetlen benzinkutat.
    Onnantól vannak gondok és azóta kell mindig átirányítanom elérhető helyre.

    Az viszont csak most januárra derült ki, hogy két csomag végleg eltűnt, miközben egyik PPP-ról a másikra egyszerre szállították volna át ezeket.
    Ma tudtam meg, hogy egy 3. csomagot meg átirányítás helyett visszaküldtek a feladónak...
    Ezek már inkább a Sprinter hibájának tűnnek...

    Az meg csak az elmúlt két hét disputáiból derült ki, hogy az ali sikeres, igazolt kézbesítésnek veszi már a PPPontra kiszállítást is.
    Szóval most van ideje levonni a következtetéseket és talán ez az infó másnak is hasznos.

    Egyébként a karácsony előtti forgatagban nekem még fel sem tűnt, hogy az AE Shippinggel feladott csomagok mennek a Meesttel, amíg rendben megérkeztek, addig ez nem is érdekelt.

    Bőven 1000 felett van már az alis rendeléseim száma, így az elutasított panaszaim ellenére ígértek kárpótlást és valóban, néhány tételnél az itteni délelőtti üzenetem óta "valid" státuszba került a reklamációm.
    A logikát nem teljesen értem, volt a rendelésben (csomagban) 5 különböző tétel, abból mondjuk kettőnél látom, hogy jár a visszatérítés, a 2 még függőben van, egy meg invalid...

    Talán úgy vannak vele, hogy hülyeségeket beszélek, de már sokat rendeltem tőlük, így egy kis apróval leráznának...

Új hozzászólás Aktív témák