Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    válasz World-Soft #28334 üzenetére

    Hiába töltöttem fel új dolgokat amiket kértek, és írtam további dolgokat, most már 4 napja semmi nem történik.
    Az Aliexpress mintha már nem nézne a vitára, és egyszerűen 10-én le fogják zárni.

    Mit nem csinálok jól? Mit kéne tennem, hogy ismét megnézze egy ügyintéző, mert ez így értelmetlen.
    A kereskedőm egy valótlan állítással az egyik terméknél beetette az Aliexpresses ügyintézőt (a másik terméket elbíráló ügyintézőt nem tudta), és ezért bukok ~10USD-t egy olyan terméken aminél azért elismerte az Aliexpress is hogy durván varráshibás.

    Közben más kereskedőtől rákérdeztem a termék méretre. Érdekes a többség tudja miről van szó, akkor is ha egy méretet írnak ők is az oldalukon, és nem jönnek olyannal mint az én kereskedőm, aki beetette az Aliexpresses ügyintézőt, hogy használjam a terméken nem létező csatokat a termék méretének beállításához.

    Mit tudok tenni, hogy valami történjen is az ügyben, és ne csak azt várjam, hogy lejárjon a vita ideje.
    (a kereskedőnek közben írtam hogy a varráshibás kicsi terméket küldje újra, de ű csak a termék visszaküldése után lenne erre továbbra is hajlandó)

    Segítségeteket előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák