Aktív témák

  • hali13

    tag

    Sziasztok.

    Hibáztam egy jókorát, de most nem tudom a megoldását. Van egy gépem Win10-el, Beraktam egy ssd-t, két hdd-t, egy dvd irót. Az egyik hdd egy másik gépből jött, azt csak azért raktam be, hogy leformázzam.

    Szóval inditás után a win mindent látott, dvd irót, az összes tárolót. A kezelőben rámentem a bibis hdd-re, először töröltem róla a particiókat, majd megpróbáltam újat létrehozni és formázni. Na itt kifagyott a kezelő, de úgy hogy tiz perc után sem csinált semmit.

    CTRL+ALT+DEL kombival kilőttem, majd a gépet újra inditottam. Ezután még mindig látta az összes meghajtót, a bibis hdd-t már csak a kezelőben, de nem tudtam vele semmit csinálni, mert bármit próbáltam, mindig hibát jelzett.

    Ezután jött az érdekes része, a következő inditás után már nem látta ezt a hdd-t egyáltalán a windows, de a dvd meghajtót sem. Csak a két aktiv tárolót, az ssd-t és a jó hdd-t. Az alaplap mindent lát, jelzi is hogy ott vannak, de a windowst egyszerüen nem birom rávenni hogy lássa őket. Külön particionáló program sem látja a bibis hdd-t.

    Mindent próbáltam. Másik sata kábel. Másik hdd. Másik dvd iró. Másik sata port. Bármit csinálok, a két aktiv meghajtón kivül a windows semmit nem lát, de az alaplap mindig mindent.

    Valakinek ötlet?

    Köszönöm.

    Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

  • hali13

    tag

    Megoldódott köszönöm. Lehet zárni a témát.

    Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

Aktív témák