Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz x64 #438 üzenetére

    Az Ansmann jó, a GP is. Fenntartom, h Unirosst ne vegyél. Nekem bejött az Energizer is, időnként egész jó áron adják töltővel együtt.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Batman2

    őstag

    válasz x64 #438 üzenetére

    Hi

    Egy biztos, a Hamánál mindegyik jobb !!! :D

    Igen, az tény, amit leírtam, sajnos nem tünnek annyira jónak, de azért még nem feltétlenül vacakok és még próbálni kell egy párszor, hogy biztos legyen az, hogy gyengébbek, mint valamelyik másik.

    Amiről eddig nekem jó tapasztalatom van, azok a következők: 2500mAh-ás, AA Koracell, 1700mAh-ás Varta akku Plusz-Ultra (töltővel)

    Inkább azt tudnám mondani, amiket kizárnék: a teljesen ismeretlen márkák, pláne ha igen nagy kapacitás van ráírva, Hama és a GP sem számít nálam a csúcsnak, még középkategóriának sem, bár a nagyobb kapacitásuakról nincsen tapasztalatom (2000mAh fölött).

    Töltőben az Ansmannal az a baj, hogy nem csak hogy kisütni nem tud, hanem amlékeim szerint még a Photocam III is kettessével tölti az akkukat, ez pedig nem szimpatikus, pláne gyorstöltésnél !!!

    Csak azt tudom javasolni, hogy olyan töltőt keress, amelyik cellánként tölt és 1 óra, vagy a fölötti a töltési ideje.
    Ilyenek vannak pl. a Duracellnek és az Energizernek (1h gyorstöltő), bár mindkettő kissé túl zárt számomra, tehát az elektronikája hamarabb szét mehet a töltéskor termelődő nagy mennyiségű hő miatt.

    Egyébként szinte minden cégnek vannak jó és gytra termékei is, tehát nem lehet egyértelműen márka szerint rangsorolni, legfeljebb az ismertebb, ''nagyobb'' márkáknál kevesebb, a többinél pedig több.

    Sajnos csak ennyi tanácsot tudok adni neked ! :F

    Üdv.:

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák