Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz macilaci78 #725 üzenetére

    Van egy igen drága paintball maszk, a proto switch EL flex ahol gumis a körkörös védelem....200FPS felett minden BB átmegy rajta, gyaníthatólag az összes flexes maszkon is!!! :(((

    A másik ez a túracipő bakancs dolog..jó nyílván a szervezőnek joga van bármiylen kitételt tenni, akinek tetszik elfogadja akinek nem az nem és nemis megy...Én a Racoon city forresten olyan menekülésre kényszerültem amit sose vállatam volna be nappal, egy hangár tetején körbezártak, mi meg megindultunk rohanva az erdőbe, igen nehéz terepen vak sötétben, oylan erdőben hogy néha hasoncsúszva kellett menni, párszor meg visszapattantam a sűrű bokrokról. a terep, tele gödrökkel..mégse lett semmi bajunk, pedig 5-7 percig tartott és mindketten sportcipőbe nyomtuk...én részemről sose fogok bakancsot felvenni mert baromira zavar a mozgásban..szóval csak ennyi ;]

    Sajnos szept 30-ikán El Diablo, Papa Muerte Fricola és Múnyóz Mannános jogi képviseletét kell ellátnom :DD :)) :DD Sok BB-t a játékhoz ;)

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Új hozzászólás Aktív témák