Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz rauschie #714 üzenetére

    Szerintem csak minőségit vegyél, egy CyberGun-t, vagy egy DoubleEagle-t eladni közel lehetetlen, vagy rohadt nagy mázli és egy kispénzű kezdő vásárló kell hozzá. Mint a legtöbb dolognál itt is hatványozottan igaz az olcsó hús elve.
    Hát igen, ez így szokott lenni, még rádobunk x-et és már fasza, na még rádobunk y-t és már überfasza stb. Ezzel nehéz megállni és a végén már azon kapod magad, hogy háromszorosát költöd rá, mint amennyit eredetileg rászántál.
    Én azt szoktam mondani, hogy azt érdemes szem előtt tartani, hogy ez csak egy játék, és józan ésszel kell fölmérni, hogy valóban rá akar-e az ember szánni 50-100 eFt-ot egy játékra. Nyilván ezt már jelentősen befolyásolja az ember keresete és életvitele. Nem kifejezetten a szüleik pénzéből, vagy ösztöndíjból élő diákok számára találták ki ezt a hobby-t. Szerencse, hogy én már mindkettőn túlvagyok, úgyhogy a lelkiismeretem nyugodt az elköltött pénzt illetően. :)
    Szerencsére én inkább pisztoly párti vagyok (jópár éve lövök pisztollyal), azon belül is a gázüzeműek a speckóm, ugyanis az összes airsoft-fegyver közül ezek működése áll a legközelebb az eredetiekéhez. A Blow-Back száncsattanásnál nincs is szebb zene a fülnek. :D

    Szóval ha meggondoltad és úgy látod, hogy megengedheted magadnak ezt a ''luxust'', akkor inkább gyűjtögess, és minőségire költs. Nem árt előtte azért kipróbálni a dolgot, nehogy akkor csalódj és döbbenj rá, hogy mást vártál, mikor már hazavitted a kiválaszottat. Ebbe a hibába már páran beleestek.

    [Szerkesztve]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák