Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Atke #30040 üzenetére

    Korábban linkeltem, melyiket vettem.
    v1.7 a ver2 GB-ba, és v3.1 a ver3 GB-ba.

    A v1.7 két részes, rendes optikai érzékelős, a felhúzó fogaskerék azon részét érzékeli, ami a dugattyút húzza fel, illetve az elsütőbillentyű mozgását nézi. A fogaskerékre semmit nem kellett rakni.
    A tappet plate marad a GB-on, de a cut off lever kijön és a cut off lever csavarja tartja az alsó részt. A komplett tűzkapcsoló kapcsolókéssel, rugóval együtt jön ki.
    Van egy extra érpár, ami elvileg a motoros tárnak ad áramot, de tippem szerint simán rá lehet kötni a tracer-es hop up kamrát is.

    A ver3.1 is optikai, de csak alsó része van. Az optikai érzékelő az elsütőbillentyű mögötti kis szarra ragasztott fehér prizmát érzékeli.

    DNReNTi: majd szkennelem a manual-t és kihámozod belőle.
    Nekem nagyon fontos volt, hogy a GB-ban elférjen, mert az akku mellett a tuscsőben még az akkucsati sem fér el, így saruval oldottam meg az akku csatlakoztatását.

    Az előfeszítéssel kapcsolatos kérdésedre nem tudok válaszolni. Be tudok lépni a menübe, tudok állítgatni ezt-azt, de nem tudom elmenteni a beállításokat.

    Akinek kedve van, szívesen adok lehetőséget próbálgatni (Budapest XI. ker.), kb 4 méteres rálövési távolsággal.
    Megrendeltem egy PCU tracert is, elvileg úton van már.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák