Új hozzászólás Aktív témák

  • Loopus

    tag

    válasz gabe_ #100 üzenetére

    Sztem igazan szerencsesnek mondhatod magad, hogy egy ilyen jofajta peldanyt kifogtal :) . A shotik kozul en is csak azokat tudom ajanlani, amit a kollega. A Marui-fele Benelli M3 es SPAS 12, ami ugyanazzal a belsovel keszul tenyleg 3 golot lonek ki egyszerre, a hatranyuk mindossze az, hogy nem igazan lehet tuningolni, illetve, hogy nem tul gyorsan lehet veluk ismetelni (bar az is lehet, hogy en vagyok nagyon gyenge :U ). Aruk 50-60k. A masik bevalt es ajanlott alternativa a Maruzen CA870-es szeriaja. Ez ugyan csak egy BB-t lo egyszerre, de tobb valtozatban kaphato alapbol, rengeteg kiegeszito- es tuningalkatresz kaphato hozza, egyszeru, strapabiro szerkezet, igazi custom gun alap. Ara 35-45k. En most jelenleg ez utobbit hasznalom, igazabol mar alig emlekeztet arra a valtozatra, amit megvettem. Egy kozepes tuning kerult bele eddig+csocsere, kisebb jatekokon nem erzem nagyon hatranyban magam az AEG-ekkel szemben nyilt teren (mondjuk teny, hogy tobbet kell mozognom es gondosabban lonom), a nagyobbakon meg ugyis surubben elofordul - egyik jatekos szavaival elve - ''target rich enviroment''. Ha kesobb megsem elegednek meg vele, akkor pedig tudok meg erosebb rugot tenni bele, elerheto affele semi-sniper lotav es pontossag. Epuletbe meg lassan megint elo lehet venni a gazos pisztolyt.
    Most hogy irtam ezt, kozben eszembe jutott, hogy a Cybergun adott ki Maruzen-klont. Annyira nem birja allitolag a szerkezet a tuningot, de az alapteljesitmenyuk megegyezik, es ha kaphato, akkor az olyan 20-25k korul van. Kefehu talan tud ilyent szerezni (megtalalhato itt pH-n is, a bolhapiacban van egy taplalekkiegeszitos topicja).

Új hozzászólás Aktív témák