Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxcooper

    tag

    Hi!
    Van egy kis gondom! Hogy is van ez az AGP 1.0 3,3V meg 2.0 1,5V szeretem-nem szeretem dolog?!
    Van egy jó öreg 733 MHzes Cerkám és a lapon csak AGP 1.0 (2x) port van.
    Akkor most az menni fog vagy nem? Mert ami benne volt kari az egy Geforce 4 MX 440 64MB-os kari de valamiért már csak 32 MB látszik szal megadta magát a többi, de müxik!
    Félek hogy a jó kis ATi Radeon 9200 4x-8x AGPs karimat tönkrevágja. Nem szeretném!
    Sokat kibírt már ez a Hardware nálam :D
    Szal várom a tippeket!
    THX!

  • maxcooper

    tag

    THX Evribudí!!!
    Még nem áll módomban megnézni, de mihelyst lehet megteszem!
    Végül is a GeForce 4 MX 440 is asszem 4x AGPs volt :)
    Köszi még1xr!
    :C

  • maxcooper

    tag

    Hát belement! És megy is!
    Na most jön a DE:
    -nem hogy jobb lenne még rosszabb!!!
    3DMark2001SE : 2500
    ugyan ez a Geforcal: 3000-3600 ????
    Akkor most mi van? Pedig ez a kari sokkal jobb legalább is nekem az volt!
    Igaz most nem tom 1x AGP gyorsításnál nagyobbra rakni hiába fogadtatom el indul újra, de mégis csak 1xes?!
    A játékok se lettek jobbak!
    Amúgy a gép egy 733MHzes cerka Tomato lappal 2xesAGP 256 MB RAM, szal nem vágom?! Mi lehet ilyenkor?!
    :F

  • maxcooper

    tag

    No szal'!
    -Az AGPt lehet állítani a BIOSban, de az 2xre van lőve! A driver mégsem lövi be hiába állítom!
    -128 bites a kicsike, szerintem nem SE.
    -a karit nem most vettem hanem már vagy két éve egy komplett konfigan!
    Egyébként egy rossz szavam se lehet mert a 2200+os AMDmel nem volt még olyan játék amivel ne tudtam volna ezzel a karival játszani, igaz nem 10000xAntianalaizing meg egyéb nyalánkságok, de viszonylag stabilan lag nélkül, néha nem túl szépen de ÉLVEZHETŐEN!
    -Nincs mindenkinek több száz ezer forintja a hogy minden félévben gépet cseréljen, és nem kellene bántani azt a Celeront attól hogy már nem mai gyerek, egyébként is hugom nyúzza ő meg netezik, zenét hallgat, filmet néz, hébe-hóba CS, MCM2, SIMS és arra meg teljesen jó! Nem értem mér kell fikázni?!:(((
    A ''Paradicsomos'' lap az tényleg egy rakás s**r, de még megy :) Még BIOSt se tudtam rajta fressíteni :(
    Egébként kösz mindent!
    Mellesleg 5.6os Catalyst van rajta! Nem tom számít-e?
    Végülis az a furi hogy kevesebb pontot kap, de pl a 3DM2001SE-ben a GAME1, és a LOBBY ami lassacskán megy, de nem tom mér a többi teszt mintha (emlékeim szerint) jobb lenne mint a Geforce-al! Mellesleg az a Geforce is érdekes volt! Menet közbe (kb.2 év) elfelejtette hogy gyárilag 64 MB van benne :)
    Szóval 32 MBal megy most, de furi módon jobban muzsikált mint előtte egy éve! Gondolom már volt akkor is vele valami, de most meglepően jó újra :)
    Várok még tippeket!
    Nem lehet hogy nem szereti a vindóz hogy cserélgetjük a más gyártók álltal készített karikat?! Bár eltávolítottam!?

Új hozzászólás Aktív témák