Új hozzászólás Aktív témák

  • batman777

    aktív tag

    válasz FID #626 üzenetére

    Nem semmi !!!! :)
    Akkor üdvözöllek a klubban. :)
    Egyébként a mellékelt GRAW1 is nagyon jó program és én abban is észrevettem a PhysX hatását, csak ki kell próbálni először az nélkül és utánna azzal együtt.
    Warmongerben meg a falbontás rakétával isteni lett, ahogy darabokra esik szét a fal, szinte téglákra.....

    Ha megvan a kártyád, akkor már nagyobb buzgalommal megy kártyát támogató programok gyüjtögetése. Nekem is van pár db és még hányat kell beszereznem..... :)

    Sajnos sokan leszólták a kártyát, de a sorok között az igazság talán az, hogy
    ha HAVOK-os a progi, akkor az neked is ugyanolyan jól fog menni a gépeden mint a többieknek, viszont ha PhysX-es a progi, akkor neked tutira jól fog menni, mig másoknak
    akadozva. Ez nagy előny lehet. :)

    Meg most őszintén: 20-30.000 Ft-os kártyát 1-2 évig tuti használhatsz, jelennek meg alá programok és ha meguntad, akkor még mindig eladhatod..... ez nem jó?!

    Bárcsak procikkal és VGA-val lenne igy az ember..... 50.000 Ft-os proci 1 év után 12.000 Ft-ot ér..... 70.000-es VGA meg 1 év után 28.000 Ft ha egyáltalán valaki megveszi....
    Amig be nem jelentik a PhysX2 kártyát és a "csak physX2 compatibilis" progikat, valamint akad program PhysX logoval, addig nincs gond szerintem. A driverek szinte havonta frissülnek.
    Kell ennél több?
    Igen, mégtöbb program.... :)

    A furcsa majd az lesz ha megláttad a kártya effektjeit, hogy más programokból ezek hiányozni fognak, pedig elférnének ott is.... :)
    Én mindig a Farcry-t hozom fel példának, ott ha lehetne látni azokat a robbanásokat, folyadékmozgást, fröccsenéseket, széteső objektumokat, robbanásokat, fizikai hatásokat ...... de szép volna.....

    Mégegyszer gratulálok a kártyához! Irj a forumba tapasztalatokat, szivesen vesszük. :)

    Ja, a PCI frekit vedd fix 33 Mhz-re! ( a BOS kiakad 43 Mhz-nél időnként )

    Más: Az UT3-nak normális single player része van, vagy inkább a multira hegyezték ki?
    Ezt azért kérdezem, mert gyüjtögetek egy UT3-ra és jó lenne egy előzetes infó, meg én inkább single missziókra gyúrok.
    És mégegy dolog: Gears of War támogatja a PhysX-et?

    Üdv. :)

Új hozzászólás Aktív témák