Új hozzászólás Aktív témák

  • Sasa1982

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sok népet kiprobáltam de egyse vált be tulságosan:vagyis 18:00 köröl léptema kastély korba. de katonaság mindig kell mert megtámad a ellenfél, és pár emberel leigáz.(A pause gombot lehet használni) , és azt akkarom , hogy a nyersanyag melyikre van beállítva.
    kevés vagy a közepes?

    Én szoktam játszani egyik barátommal a kolleszban ( nagyon kenni a dolgokat) azt mondta , hogy inkább jobb későn a kastélykorszakba jutni ,mert addigra sokkal jobb lesz a gazdaság. Azt tudom a gyorssaság döntő lehet a csatában, én meg szeretek megfontoltan taktikusan játszani.Néha sikerül is. Ebből adodik, hogy nem is szeretem a gyors csatákat. Nincs bene semmi lényeg, hogy pár emberrel , parasztal leigáz. Ezt értem úgy hogy közelembe épít tornyokat meg barakot.Mi a fortressel, vagy a fekete erdős pályával játszunk leginkább. Tökéletes stratégiai pálya a fekete erdő például az erdő átvágása titokban (katapultokkal) , de egyszerü megvédés csak egy bejárat nyitott.(ott nagy csaták szoktak zajlani. Szinte ott döl el a helyzet, de még akkor sincs vesztve a helyzet. A fortresz pályát very hardok ellen alkalmazuk, és legyözünk már 3-at is egyszer.

    Ha rendbe jön a helyzet vagyis ha kolleszből külsöshöz is tudunk majd csatlakozni akkor én szivesen játszanék veletek, addigra tökéletesítem magam!

    Jah a minden népnek megvan a gyengéje ahogy nézegetem őket, csak a másik népet kell megtalálni hozzá!

Új hozzászólás Aktív témák