Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    titán

    Olvasgattam itt a hozzászólásokat, de nem igazán volt megfelelő válasz.
    Mielőtt belépnék a rendszeretek már kutakodik a böngészőmben, az ilyen nem kívánatos tevékenység megelőzése érdekében használom a uBlock Origin kiegészítőt ami reklámblokkoló is egyben.
    Ez is és az összes reklámblokkoló képes átengedni, kihagyni meghatározott oldalakat.
    Ne a macskát küldjétek, tegyetek közzé egy listát a Prohardver oldalakról, amit kivételként megadhatunk a nem csak reklámblokkolásra használható programoknak.

    Konkrétan hogyan jelentkezik anyagi veszteség nektek ha mondjuk a uBlock Origin be van kapcsolva?
    Ha azt számoljátok hogy hány ember használ reklámblokkolót, annak meg semmi köze ahhoz hogy az adott Alza, Vodafone reklámot hányan nézik meg.
    Az ha a reklámoknál nincs számolva hogy hányan nézték meg, a reklám hatékonysága vagy az elszámolás miatt, akkor a felszólításotoknak nincs értelme.
    Hiszen az reklámozók a reklámjukat megtekintők száma alapján szoktak fizetni vagy azzal mérik le hogy volt-e valami haszna.
    Vagy azt kell igazolni a megbízók felé, hogy hány ember látogatja az oldalt akik így elméletben akár meg is nézhetik a reklámjuk?
    Mi van a böngészőkbe beépített automatikus blokkolókkal? Azokat a hirdetők ellen építették be?

    Miért nem belépés után történik az ellenőrzés hogy egy követés korlátozót használok vagy nem használok?
    De hozzáteszem, engem nem zavarnak itt a reklámok, egyébként sem reklám alapján szoktam dönteni.
    A gondom a kényszerítés arra, hogy egy védelmi mechanizmust kikapcsoljak, aminek az eddigi információim alapján semmi köze a Prohardver reklám bevételeihez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák