Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xcbiker

    addikt

    válasz Rick #1182 üzenetére

    Itt mindketten hibáztatok ezt beláthatnád. Nem a topicban lévők hozzászólásait kellene értékelni.
    Kerek perec amikor gond van, akkor egyből vissza az egész. Nem kell a majd én megpróbálom, mert van egy-két ötletem + stb.
    Az a vinyó ami a saját alkatrészeivel nem megy, az rossz. Most lehet szépítgetni, de attól még te egy rossz cserét csináltál. Más kérdés az, hogy nála még jó volt.
    Én lehetőség szerint, ha eladnék hdd-t azt a vevőnél/eladónál kipróbáltatnám, hogy mind a ketten lássuk ki mit kap. Ha garanciáról szó van, akkor szó nélkül kicserélem az adott időn belül.

    Szerintem ezt rendezzétek le egymás közt...





    [Szerkesztve]

    Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

  • mr_ricsi

    veterán

    válasz Rick #1182 üzenetére

    ''szal inkább mondta volna az ember, hogy ide a vevővel, mondja el mit látott és próbáljuk megoldani.''

    Üdv!
    Én nem vagyok bíróság, és nem is kívánok az lenni.
    Aki a segítségemet vagy a tanácsomat kéri, annak próbálom az érdekeit képviselni, hogy legjobban jöjjön ki a dologból. Ezt mindenki szimpatikus hozzáállásnak tartja, ha pl. a M...ral a másik fél. Most te vagy a másik fél, és nem tartod szimpatikusnak. Megértem.

    Higgadj le egy kicsit, és olvasd el az eladó hozzászólásait! Mi a leírt infók alapján írtuk, amit írtunk. Pl. nem látom bennük, hogy engedélyt adott a nyákcserére, vagy hogy volt ott másik hibás vinyó is. Ha ő valótlant állított, vagy fontos dolgokat elhallgatott, akkor nyilván nem lehetnek helyesek ez alapján adott válaszaink sem.

    (Itt a fórumon abból indulok ki -és ezen nem kívánok változtatni a jövőben sem-, hogy aki segítséget kér, az igazat mond, és nem hallgat el szándékosan semmilyen körülményt, mert ezzel saját maga ellen dolgozna: elferdített tények alapján hibás tanácsokat kapna.)

    Most pedig megyek aludni. A nyákcsere veszélyeinek leírását meghagyom Liksoftnak, nem fog neki nehézséget okozni, már vagy háromszor megtette korábban is ezen a topicon. :)


    Ui: azért érdekelne, hogy a EAPTGR vinyó másik nyákkal, és a nyákja másik vinyón mit mutatott?

    Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Új hozzászólás Aktív témák