Új hozzászólás Aktív témák

  • Unbaised-Ben

    senior tag

    Tiszteletem,
    Első alkalommal írok ide...
    Adott egy terrás merevlemez egy laptopban, ma újra akartam telepíteni a windows-t de az előző telepítő személy valamiért komplikáltan telepítette fel a windows-t mert megkaptam ezt az üzenetet a particióknál: "A windows nem telepíthető erre a lemezre, a kijelölt lemez nem GPT particionálási stílus szerinti.
    (2db partició volt a gépen, és csak a C-t akartam törölni és arra telepíteni.)

    Na erre én ügyesen bepipultam, elkeztem SHIFT+10 után Diskpart parancssorozni amit sosem csináltam még. Béna módon a partíció választás után beírtam hogy clear, ami szerintem törölt mindent ami az egész merevlemezen van, az az sikerült a barátnőm teljes gépét lepucolni, minden emlékével, tanulmányával együtt, előtte nem csináltunk biztonsági mentést mert úgy se formázom a másik particiót :/ Erre szinte azonnal rájöttem, nem is nyúltam utána hozzá, most próbálom GetDataBack-el visszahozni. Sokáig tart és már megőrülök :W
    Van esetleg egyéb más ötletetek?
    Végső esetben szakember lenne akihez vinném a merevlemezt hátha valamit varázsol (ha igen hova?), mekkora az esélye hogy ez totál bukta? :o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák