Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikk

    senior tag

    No kérem... Elmondok egy story-t csak a mihez tartás végtt, hogy ki és miért NE vegyen Acer-t, csak ha mer kockáztatni akkor.

    Nos kérem, volt egyszer, hogy vettem 298.000 forintért, egy Acer Aspire 5112wlmi-t. Örültem neki, mint majom a ********, aztzán 3 hétre rá észrevettem, hogy a kijelző egy halom pixel hibás. (vagy 20 darab). Először a szervíz tette a hülyét. Mondom ok visszadobtam nekik a pixelhibaelvről szóló pdf-et. Utána szó nélkül kicserélték, 3 hét alatt. Mondom Cool, mostmá van egy fasza Noteszem és működik is. Jah működött 10 napig. Mondom fasza, annyira nem látszik, leszarom. A lényeg, hogy működött rendesen. Nah a 20 napon má annyira látszott, hogy tököm tele, megy E-mail, Notesz vissza, szervíz. OK. Kicserélték már csak 2 hét alatt. Visz haza. Cool. Működik noteszgép. A 7. napon, MÁ MEGINT... A PICSÁBA... MOSTMÁ A ************ ****** ********************* **************** ****************************** *********************** ******** ***************... Ír levél mindenkinek. Fogyasztóvédelemnek, Rikvest-nek, Acer-nek... Fogyvédelem írt vissza csak a másik kettő ba****t... Mondom jó. Akkor írok laptop.hu-nak... HÁLA AZ ÉGNEK... Ők már végre segítőkészek. Nő mondja nekem, cisnáljak fotót a kijelzőről, és a Webkamról... (Utólag kiderült, hogy a WebCam-ban kellene lennie egy üveg lencsének, hogy ne porosodjon, ennél a résznél telt be a pohár egyébként) Nah most ott tart, hogy hétfőn küldök fotót a hibás kijelzőről, meg a WebCam-ról. Azt mondta a nő, hogy megtesznek mindent. Jah és a szervízlap, meg a garipapír is kell, meg átvételi elismervény... Nah majd meglátjuk mi lesz... Remélem csere, az egész gépre... Bár már a szívemhez nőtt, de akkor is. ÚJAT AKAROK... A régit meg majd megsiratom...

    DIGIC

Új hozzászólás Aktív témák