Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz Kobe #7543 üzenetére

    Most kicsit megnyugtattál. :DDD Ma rendeltem meg a Noblechairs Hero-t, látatlanban eléggé félek, hogy milyen lesz, nem olcsó a futár se, ha mégse válna be, na meg a macera, hogy mi legyen helyette, mit nézzek, főleg Szegeden.... Pestre meg megint jó pár ezer felmenni és rengeteg idő... Nem szeretek élni az elállással se, csak, ha nagyon muszáj. A kereskedő is ember. Ha nem nyomja a vállaim előre és magam mellé tudom tenni a kezem kényelmesen hátradőlve a karfára mondjuk más baj nem lehet számomra a 75kg-mal (195cm) :DDD. Hétvégét nagyon várom, hogy összerakhassam. (én jobban preferálom a sima, nem kagylószerű háttámlát, de eddig nem is ültem 100k+-os székekben. :) )

    [ Szerkesztve ]

  • mozso

    senior tag

    válasz Kobe #7543 üzenetére

    Az Ergohuman is pontosan ugyanolyan kamubrand, mint minden gamer szek brand. Mind egy kaptafara keszul kinaban, lehet belole venni jot meg lehet venni rosszat is verzio fuggo mit kapsz. Illetve attol is fugg az Europai “markanev” kitalaloja milyen minosegben allapodott meg a kinai gyarral. Itt mindenkire is igaz: Noblechairs, Secretlab, Arenaracer stb, stb. Ha megnezed rendesen mind ugyanazt a designt aruljak, csak tetsreszabast kertek a kinai uzemtol. Picit itt mas picit ott mas. Ez teljesen normalis aki uzletelt mar kinai gyarakkal (en igen).

    A hazai Ergohuman valasztek az netto atveres jelenleg, a legalja modelt aruljak majdnem 2x dragabban, mint a joval minosegibb es ergonomikusabb V2-V3 verziot.

    Lengyelorszagban, Romaniaban es Belgiumban sokkal ertelmesebb aron megkapod szallitassal egyutt, 2 evvel tobb garanciaval a jobb verziot, mint itthon a vacakabb kivitelt.

    Van viszont egy fontos kulonbseg: az Ergohuman nem akar gamer szek lenni, nem akar azzal eladni szekeket, hogy a szek egy versenyules (amirol tudja mindenki, hogy kenyelmetlen, de meg tudja menteni az eletedet) masolata.

    Az Ergohuman uzleti koncepcioja inkabb a profi irodai szekek (1500-1600eur - 500-600ezer Ft) elleneben probal fel-harmad aron hasonlo alternativat adni, amit 14 eve kezdtek amugy.

    Viszont Itthon a V2-V3 Ergohuman mar egy uj Herman~Miller araban van. Elgurult a guriga / pirula :-)

    Tovabbra is azt mondom, hogy tok jo akinek a gamer szek bevalt, de a koncepcio - miszerint attol lesz egy otthoni jatekosnak jo egy szek, ha probaljuk az autoversenyzok uleset utanozni az netto butasag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák