Új hozzászólás Aktív témák

  • Remiel

    őstag

    Az Ikea azért vicces, meg én sem vagyok elég figyelmes, gondolom minden apró betűt el kéne olvasni egy sima netes rendelésnél...

    Ugye 3 napja vettem egy szövetes Markust, az összerakásnál kiderült, hogy az egyik karfában meg van szakadva egy csavar, amitől egy dudor lett a karfa könyöklő részén, nem nagy csak ronda, meg ne legyen már ott. Visszavittem a karfát cseréljék már ki, mire a supportos, áááá vigyem be az egész széket kicserélik... haza, vissza az összerakott székkel, dobozzal. Begurulok, közlik ja bocs nincs készleten, visszaadják a pénzt. Mondom oké akkor veszek egy bőröst az van. Jaaaa, nem most adják vissza a pénzem, hanem majd 30 (harminc!!!!!) munkanapon belül utalják. Mondom semmi gond, veszek egy drágábbat vonják le. Bocs, de az sem megy. Itt már lila volt a fejem, mondom van itt valami főnök? mert a nő aki ott ült egy igazi mísz p..csa volt. Jön a főnök, előről a gond vázolása, ugyan azt mondja. Mondom akkor szedjenek már le egy karfát egy bemutató darabról ami nincs szétcseszve. Aszongya megnézi, álltam ott 20 percet és jön egy karfával a kezében, hogyaszongya a bemutató darab gáz volt, de valami kolléga székéről leszedte, mert annak nem gond a beszakadt csavar.

    Ezt nem lehetett megtenni, amikor az egyszál karfával voltam benn, meg kellett várni míg hazamegyek, bepakolom, ott ki, majd ismét haza. Egy vicc az egész, nem beszélve róla, hogy személyes átvételért simán levesznek 1500 forintot a természetesen nagyon tisztelt vevőről

    "Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Új hozzászólás Aktív témák