Új hozzászólás Aktív témák

  • N4nI

    tag

    Sziasztok

    Páran szoltak, olvastam is a hozzászólások között beszélgetéseket, hogy az illetö akivel üzletelni szeretnék, nem biztos hogy korrekt lesz. Azért megprobáltam, mndenkinek jár az esély (kutyábol nem lesz szalonna)....hát én sem voltam szerencsésebb :D :O .... megbeszéltünk egy cserét, értékegyeztetéssel, egy találkozot hellyel és nappal. Itthon maradtam (-10.000 ft), készültem az utazásra , ő még kérkedik vele hogy ö rugalmas, neki mind1 mikor, stb stb....mondom hogy jo. Eelötte valo nap lebeszéltük hogy biztosan kell,találkozzunk akkor pesten. m5-ös autopályárol jön pest fele, gondoltam csori ne keveregjen, irtam neki egy helyet a pályátol 500m-re!!!! hogy csak fordulnia kelljen, el ne tévedjen... nembaj h nekem viszont többet kell ezért menni, de lényegtelennek tartottam, neki jobb lett volna igy...visszair h nem ismeri pestet nem akar keveregni, rákérdeztem hogy akkor hol találkozzunk? van e olyan helye ami neki megfelel. Innentöl nem lehetett elérni, telefonra nem válaszolt, az oldalra többször is belépett, de jelezni h bazmeg magad vagy vmi, nem tudott. Ma reggel a basztatásra már reagálnia kellett, a gépét már eladta, nincs meg, stb stb stb...nem érzi fontosnak csak a maga dolgát és más embereket ezzel megszivat, megkárosít, idegesít és szarba néz. Ez szerintem nem elfgadhato dolog, föleg ugy hogy az ember a kéréseinek eleget tesz, 80 pm-et váltanak, stb stb...lefixálják és utána átvernek. INKoRREKT :( :(( :((( :o :F :F :F :F :W

    Ezért a viselkedésért, hozzáállásért nem utolso sorban a tegnap, nem megkeresett 10.000 ft-omért, NÉGYZETES , KÖBÖS, TÖSZÖRÖS FEKETE PoNT-ot adnék:

    és a nyertes: Parasi75 !!!! :((( :((( :((( :((( :C :C :C :C :C :C :C

    legyél korrekt és ne csak a te zsebedet nézd.... vagy ne üzletelj !!!!, nem megy neked, ilyenre aki megkárosit másokat meg várat nincs szükség..

    üdv: :(( n4nI

Új hozzászólás Aktív témák