Új hozzászólás Aktív témák

  • kvitya

    csendes tag

    Nos, eredmények:
    végigcsináltam ugyanazt, mint eme fórumon, ott egy arc ugrott rá. Folyamatosan kóstolgatott, könnyedén kifiguráztam. Erre szólt az admin spanjának, ő is beszólt, tételesen levezettem, miért hazudik. Erre bannoltak.

    Az előzetesen várt papírforma ott bejött, a tesztalanyok közül az egyik intenzíven reagált, az elvárásoknak megfelelően. Megoldási javaslata természetsen nem volt. Kicsiny provokációra is túlzottan reagált, az alap, mindenki számára elérhető tények (jelen esetben ez a panaszos hozzászólása) elemzése és átgondolása nélkül. Amikor ennek hangot adtam (csípős stílusban, de nem személyeskedve), átcsapott az egész személyeskedésbe, nélkülözve minden használható megoldási módot - mivel érvei nem voltak. Mivel kishatalom az adott helyen, így az egyik admin mellé állt. Innentől önszorgalomból mindkettőt bekóstoltam, szétszedtem minden szavukat, bannoltak... és a bann okaként ismét erősen valótlanságot említettek :)

    Most azt hiszem egy másik területre kalandozok, kell a további teszteredmény, keresek valami másik témát, mondjuk aranyhaltenyésztés vagy ilyesmi. Olyan célcsoport kell, akik nem agresszívek, majd jönnek a szélsőségesen deviánsok is.

Új hozzászólás Aktív témák