Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mellors

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kérdezni szeretnék tőletek.

    Mi a teendő akkor, ha van egy gyanús ember, akiről többen azt gondolják, hogy valamibe benne van ?

    A helyzet a következő:

    Van egy ház, amiben nem lakik senki. (az utcában lakók szerint, és ez biztos információ állítólag) Ezt a házat egy véreb őrzi, és egy ismeretlen személy (ismerős munkatársa illetve az utcalakók szerint) mindennap meglátogatja teli pakolt szatyrokkal. Ezekben a szatyrokban állítólag (szintén az utcában lakók figyeltek fel erre a jelenségre) élelmiszerek, italok vannak.. fanta, kóla stb.. tehát ebből az feltételezhető, hogy nem a kutyának viszi.

    További furcsaságok:

    -Új kéményt építettek.
    -A ház pincéjében ki lett alakítva egy fürdőszoba, aminek az utcára néző ablakaihoz téglákat hordtak, hogy ne lehessen belátni, illetve néhány ablakot az előtérben bedeszkáztak. Ez az információ -állítólag- biztos, tehát ott valóban fürdőszoba lett kialakítva.

    +

    Ami gyanússá teszi ezt a személyt, hogy az ismerősöm (aki megkérdezte tőlem, hogy mit lehet ilyenkor tenni) munkatársának van egy ismerőse, akinek a lányát ez a személy egy közösségi oldalon (arckönyv) bejelölte, majd mocskos dolgokat írt neki. Gondolom ezt nem kell részleteznem..

    Én itt rákérdeztem, az ismeretlen személy korára, illetve a lány korára... ez az info-t hamarosan megtudom.

    Tehát lényeg a lényeg, hogy az utcában lakóknak nagyon gyanús ez az illető, arra gyanakodnak, hogy esetleg valakit bezárva tart a pincében... és azt szeretné tudni az ismerősöm munkatársa, hogy mi a teendő ilyenkor, lehet-e úgy bejelentést tenni, hogy az inkognitó megmaradjon, mert mi van akkor, ha lufi az egész..és akkor nem szeretné,ha herce-hurca lenne belőle.

    Köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

  • Mellors

    csendes tag

    válasz Apollo17hu #7783 üzenetére

    Szerintem ne játssz a tűzzel..

    Ha megállít a rendőr, az több mint valószínű, hogy valódi rendőr lesz... ott az egyenruhája, rajta az azonosító, tehát valódi rendőr.

    Tegyük fel, hogy elindulsz a kocsival, de elfelejted bekötni magad... a falu határában meg lekapcsol a rendőr... egy jóindulatú rendőr... a rendőr elintézné egy figyelmeztetéssel, te meg elkezdesz b@szakodni a 107-el.. szerinted mennyi marad a rendőr jóindulatából ?!

Új hozzászólás Aktív témák