Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz TazLeacher #3555 üzenetére

    Igazad van ,felesleges is lenne most ebben az esetben ctrl+v-t használni mert érdemi új információt nem tartalmaz a hozzászólásod, csak ismételgeted önmagad , mintha ezzel akarnád megerősíteni ,hogy márpedig neked igazad van.
    Érvek esetén szívesen válaszolok, de ha még azt sem érted meg amit leírok akkor minek ismételjek?
    Szép napot!(megyek büntetni , mert az ugye nem a bíróság dolga büntetőeljárás esetén :))
    Még a végén Dredd bíró leszek ,mert egyesek ezt szeretnék, Montesquieu meg forog a sírjában.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • BioNiCMaN

    addikt

    válasz TazLeacher #3555 üzenetére

    1.) Akkor szerintem neked is jár házi feladat:
    Nézz utána, hogy büntető eljárásban ( elméletileg a 1998. évi XIX. tv-ben ( Be. ) megtalálsz mindent (Gyuri27 linkelte néhány hsz.-szel előrébb )) kinek a feladata a vádképviselet és a "büntetés". ;)
    Nézz utána a hamis vádnak is. (Ezt az 1978. évi. IV. tv-ben ( Btk. ) találod, 233. § ) ;)

    2.) Visszatérve a cipődre: Az, hogy a csaj lábán volt a cipő nem bizonyítja, hogy ő törte fel a szekrényeket, lehet, hogy úgy vette valakitől a cipőt ( esetleg pont attóla aki feltörte a szekrényeket ) és még csak az sem biztos, hogy tudomása volt arról, hogy bűncselekményből származik... :Y Persze ez megint csak találgatás, mivel nem ismerjük az ügy részleteit... Egyébként meg van panasz jogod, 8 napon belül panaszkodhatsz a megszüntető határozat ellen, ( az indokolás rész fölött megtalálod a megszüntető határozatban az erre vonatkozó figyelmeztetést ;) ) aztán az Ügyészség majd szépen helyt ad a panaszodnak, vagy elutasítja azt.

    3.) Ha majd a Pista bácsi elcsap egy kisgyereket, mert éppen nagyon sietett, akkor meg valakinek nagyon fog sírni a szája, hogy miért nem trafiznak, meg büntetnek a rendőrök... :F

    4.) Nehogy azt hidd, hogy egy megszüntetés olyan kurv@jó a rendőrségnek, sajnos őket is a statisztika alapján ítélik meg... :U

    Az utolsó bekezdéseddel nagyjából egyetértek, a fejétől bűzlik a hal, de ezzel nem igazán tudunk mit kezdeni, ameddig az egyik kutya másik meg eb... :U

    Nem tértem ki mindenre, nem is állt szándékomban, csak arra reagáltam amire volt kedvem. :DDD

    Uff, én szóltam, de már meg is bántam. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

Új hozzászólás Aktív témák