Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz S e t h #1668 üzenetére

    megint leirom..olvass figyelmesebben.

    Szó nincs arról, hogy igazoltátás közben elment volna egy csomó szabálysértő, akit nem vettek észre..."Közben megállítottak 3 autót." a szabálysértés egyértelmü volt, a kérdés az, hogy miért nem büntettek minden történetben azonosan, szabályszerüen...vagy ha nem kell ezen esetekben büntetni, akkor etikátlan szimpátia alapján megtenni.

    De akkor ha viccesek vagyunk, akkor nézzük az én pédámat....csak eljátszva a gondolattal. Logisztikában garázdálkodok, légi részleg...és én is szimpátia alapon elkezdeném kezelni a dolgokat. Mondjuk ami szimpatikus paletta azt nem úgy mérem, hanem tippelek, vagy nem figyelem, hogy a vontató még félig rajta áll....mit érdekel, olyan szépen levan spaniferezve, meg van három gyerek is rárajzolva....mit számit, hogy a felpakolt 120t, csak 50 papiron. Aztán majd nézhetem a hireket, hogy Vecsésbe sikerült belevésnem egy új M0-as szakaszt..egyedül állami támogatás nélkül...vagy nehéz megtalálni az Új köztemetőben a sirokat...mert 280-300t bizony nem kis pusztitásra képes.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák