Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Meg, de ehhez hozzászokik az ember----hát miért nem a bűnözőkkel foglalkoznak?LOL :D

    Gyerek voltam amikor az öcsémmel almát csentünk a szomszédból.Anyám fülünknél fogva vitt vissza bennünket almástul és bocsánatot kellett kérnünk.
    Nem az volt ,buksi megsimogat, jajj de ügyesek vagytok, sikerült észrevétlenül almát lopnotok, legközelebb majd pöttyös labda, kerékpár és később autó is lesz.

    Ha valakibe belenevelték ,hogy ha elkövet vmit azért felelősséget kell vállalani, az nem fog sértődőst játszani ,mint az oviban ,hogy tőle elvették a homokozó lapátot, de a Dezsőkétől nem.
    Érdekes, hogy mennyien milyen öntudatosak tudnak lenni, pedig annyira egyszerű a szituáció, hogy az már fájdalmas.

    -Uram szabálysértést követett el, elismeri?
    -De most miért engem állított meg?
    -Mert észleltem ,hogy szabálysértést követett el.
    -De amióta itt zaklat engem ,azóta több autó ment itt el akik ugyanezt csinálták?!?
    -Meg kell köszönnöm Önnek amiért rávilágított munkám haszontalanságára, most pedig kérem közölje mely személygépkocsi vezetői voltak jogsértők, mert az iránymutatásai alapján szeretnék intézkedéseket kezdeményezni.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák