Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz goldb #26779 üzenetére

    Remélem sokáig velünk maradsz a topikban! :R
    Nagyon jó lett a grafikon, azt tudnám még elképzelni, hogy ha néhány oszlop tetején fel lenne tüntetve a nagyobb tüskéknél, hogy milyen hír/esemény adhatott okot a nagy számokra.
    Én annyi módosítást javasolnék ha szabad, hogy jobb oldalra a "comments from users" helyett azt a feliratot tenném, hogy "Number of individuals" vagy "Number of individual users" és a bal oldalra írnám, hogy "Number of comments" ahol 0-400-ig százas léptékben van a kommentek mutatója.
    Ez egyébként a topik nyitásától nézve lenne igazán durva ahol szerintem a növekedés még jobban látszana mert anno még nagyon kevesen voltunk és bár én hittem a topik jövőjében, anno rengetegen megkérdőjelezték a topik értelmét és életképességét.
    Plusz szerintem az új VGA generációkkal, az egyre több minőségi VR játékokkal (Pl.: HL Alyx) ez idén és jövőre még nagyobbat fog nőni.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák