Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz qqzs #21964 üzenetére

    Szia!
    Nincs account, ha teljesítesz egy pályát és bent vagy a top10-ben akkor engedi beírni a neved.
    Vasárnap játszottunk a gyerekekkel. Elvileg Metallica - One-nál pl kell hogy látszódjon Miki, Andor, Laura, Dalma.
    Még pár szám aminél nagyon jól meg volt szerkesztve a pálya: Knights of Cydonia (asszem hardot próbáltam, ide-oda kell ugrabugrálni is benne), Love the way you lie (itt is szerintem hardot próbáltam).
    Hétvégén ingyen volt a BoxVR, meg is próbáltam betenni még gyorsan pár custom számot de folyamat azt írta csak hogy processing. A lényeg hogy kiszorította ezt is az ingyenes moonrider hiába volt ingyenes hétvége.
    Viszont moonrider alatt a box nem jött be vagy a próbált szám nem volt jó, nem tudom.
    Ezt a moonridert amúgy innentől kezdve nem lenne nagy dolog offlina-ra átírni, én nagyon várnám ezt a lehetőséget mert akkor ki lehetne menni kertbe is.

    Tegnap este toltam másfél órát Skyrimmal. Gyerekek ez beszarás behugyozás ezekkel a modokkal/textúrákkal. Most csináltam meg az első küldik egyikét egy hosszú dungeonban. Egy óriáspók mászott le támadni, utána meg élőholtak keltek életre, beszarás volt a minősége. Felszedtem egy csaj követőt akit jól megvertem előtte, kapott frankó páncélt meg sisakot és azt veszem észre magamon hogy csomószor csak megfordulok és nézegetem milyen jól néz ki - asszony remélem nem olvassa ezt :DDD

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák