Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Raymond #14247 üzenetére

    Azzal még nem próbálkoztam, de nálam a problémák már nagyon régóta jelen vannak (csak nem foglalkoztam vele, mert kevés időm volt VR-ozni).

    A napfényt megoldom sötétítővel, kizárt, hogy az kavarjon be + este is rossz.
    Most a beat saberre nagyon ráfüggtem és egy óra alatt többször is elveszti a trackinget, megbolondul. A szokásos windows usb in-out hangot is hallom néha (de nem minden trackinges akadásnál). Most updateltem a fresco drivert a legfrissebbre, megpróbálom ezzel is. Ha még mindig baj van akkor a tray tool-al még mókolok kicsit végül megpróbálok visszaállni bétáról stable-re. De ha még vannak tippjeitek jöhetnek addig is, mert beat saberben nem tudok így világrekordokat döntögetni. :DDD

    Annak pedig nem tudom, hogy van-e ehhez az egésznek köze, hogy rendszer indításkor is többször lejátssza ezt az usb in-out hangot a rendszer. USBdeview-al próbáltam debugolni de semmit nem mutat, az event viewer is üres.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák