Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    válasz kiskuplung #33101 üzenetére

    Szerintem a hiba az lehet, hogy nincs meg az FPS-ed, akkor receg nekem is a menü. (igazából a menü mögött lévő dolog rezgeti be, ambient árnyákolás vagy valami fényeffektus miatt)

    Merthogy kipróbáltam én is a Squadronst. Hááát... :DDD

    Először is utána kellett nézzek, hogy miért full homályos az egész játék, mintha a Render scale alacsonyabban lenne, mint 1.0 és miért nem állítható menüből. Illetve a Motion blur is okádék, azt is ki kellett hogy kapcsoljam...

    1.3-on végül ki is próbáltam a játékot, de azon nem teljesen smooth mindig, úgyhogy majd holnap még 1.2-ön benézem, az szerintem sima liba lesz ultrával is. Maga a játék szerintem szép és fura hogy egész jól is fut, de valahogy mégse érzem azt, hogy magával ragadna. Én speciel nem érzem a méreteket se annyira. És a szépség is valahogy nem fog meg, Detached féle űr sokkal jobb volt érzetre.

    De a legnagyobb gond szerintem az irányítás: botkormánnyal lehet hogy királyság a játék, de gamepadon borzalom és szenvedés vele célozni. Átraktam hogy a jobb analóggal lehessen fel-le nézni, illve balra jobbra 'gurulni', balon maradt a 360 fokos forgás illetve a sebesség változtatás. Azt hiszem ennél jobban nem lehet beállítani a dolgokat, ha igen, lenne tipped, szívesen hallom, hátha :) Szerintem ki kellene pár motion sickness elleni cuccot is kapcsolni valahol a settingben...

    Holnap még teszek vele egy próbát, de ha nem fog meg, akkor nekem a VR világa ennyi volt. ;]

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák