Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Maxx

    tag

    válasz Integra #481 üzenetére

    Főleg a mondeo, a sok cégesautó miatt....
    Japánoknál az a baj, hogy 4 gyártó van, ha jobban megnézzük, honda, toyota,mazda,nissan.
    Lexus,infinity az luxus, meg a másikoknak a része.
    Nissant megvette rönó, toyota egyik legnagyobb.
    Maradt a mazda, és a honda.Szerintem önmagukban nem maradnak sokáig. :(
    Honda meg elbújhat az új accord, meg új civic belsejével.Egyiksem valami szép.Sőt.Mondjuk minőségi anyagok, de akkor is.... :(
    Sok cég erre rendezkedett be, de válság van.... :DDD
    Viccnek mondjuk szar, de itt még nem érezzük a dolgokat.
    Ez szerintem nem 1-2 évet fog tartani, amit egy-két gyártó átvészel, hanem 5-6 évet, amit nem lesz egyszerű átvészelni.... :(

    LOTR:Megane 1 még egész jó volt, peugeot 605 is jó volt talán.De nagyjából ennyi is...Citroen meg sosem volt valami nagy szám...
    Fordnál nem a focus a húzószám euban, hanem a németoban lévő töménytelen mondeo, minden második cégautó mondeo, utána jön a passat, és csak harmadik a vectra....Ezt első kézből tudom, több éve odajárok minden hónapban/héten(mikor hogy).Focus csak itthon "sikeres", de itt is inkább astra, vagy golf...

    Egy ideig miután a ford megvette a volvot, akkor az is jó volt.De hipphopp, tönkrement a angyhal, volvonak meg semmire sincs pénze...
    Toyota tuti nem bukik be egyhamar, én mazdát meg hondát féltem.Főleg ilyen autókat kiadni, mint aktuális mazda 2....Ok, szép dolog pl. az alapáras esp, de esküszöm, ezerszer inkább egy jazz, vagy egy yaris, mint az.... :( :W

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák