Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CYBERIA

    őstag

    válasz zsid #1923 üzenetére

    Szerintem sem rossz, gondolom klímával.

    Nekem nyaralás 1800 kilométere alatt kb. 9,5-re jött ki, 80% autópálya, 15% hegyes-dombos országút, meg 5% dugó (ott kb. 5 km/ó lehetett az átlagsebesség, viszonylag meredek terepen, összesen lehetett kb. 4 óra).

    A városi fogyasztásom szerintem több mint neked, pedig egy hengerrel kevesebb van. Bár az is igaz hogy nem nyáron.

    Egyébként amióta megvan az autó, azóta számolom kíváncsiságból a fogyasztást, minden blokkot eltettem amit a benzinkúton adtak. Amikor vettem a kocsit akkoriban 11 körüli átlaggal jártam, most csak télen megy 10 fölé. Hogy mi lett jobb azt nem tudom, szerintem megszoktam a kocsit. :)

    APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

  • gaborbol

    őstag

    válasz zsid #1923 üzenetére

    Nem jarkalok annyit a kocsival, illetve nincs mit csinalni rajta szerencsere :)

    Pont azt akartam mondani, hogy nagyon szepen alakul a fogyasztasa.

    Kicsivel tobbet hasznalom varosban mint kint es 9,5 alatt van a fogyasztas.

    Mielott kirohogtok, nalunk a varosban is 2-3 sav es 70-80 as korlatozas,varoson kivul meg szinte csak autopalya van ott 110 a max, szoval tenyleg nagyon optimalis minden korulmeny.
    Este szoktam vele menni par kort, akkor mar klima sem igen kell.

    [L:https://lh6.googleusercontent.com/-maOMM55335g/TiGJvcEr8jI/AAAAAAAADvg/Rymz91Myius/s400/IMG_3775.JPG][link][/L]

    CYBERIA: Az szep eredmeny. Ha vegre en is el tudok koccolni vele kanadaba egy hetvegre akkor megirom mit tud hosszu uton, de jelnleg melo van, most is melozom, csak varom hogy lefusson a mentes ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák