Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz t256 #4693 üzenetére

    Amit elmondasz abban valóban van igazság mivel jóval több PS2 fogyott annak idején mint Xbox és Gamecube együttvéve. Viszont itt nem csak erről beszélek és nem csak erről van szó hanem a gépek közötti alapvető stabilitásról,megbízhatóságról és strapabíróságról. Egy alapvető példát hogy mondjak neked. Én annak idején a PS1 után automatikusan PS2-őt vásároltam és nem Xbox-ot vagy Gamecube-ot mivel gondolom a PS1-et senkinek nem kell itt bemutatni hogy mennyire egy elnyűhetetlen gép volt. Így továbbra is bizalmat szavaztam a sony felé. Viszont az egyik haverom áttért az Xbox classicra amikor megjelent akkoriban és jártam fel elég sokat hozzá játszani. Sok olyan játék megvolt neki rá ami nekem PS2-re szóval nagyjából össze tudtam hasonlítani a dolgokat. Mindazon túl hogy sok játék azon sokkal szebben nézett ki és szebben is futott az Xbox Classic szinte soha nem is fagyott le míg a PS2-nél ez elég gyakran előfordult hozzáteszem a gépem akkoriban nem volt chippelve tehát csak eredeti játékokkal játszottunk vele. Sőt ki merem jelenteni hogy az Xbox maximum akkor fagyott le játék közben ha nagyon szennyes vagy karcos volt a lemez. Ráadásul az ő Xbox Classic gépe még flashelt is volt tehát csak írott játékai voltak rá. :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák