Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz horkovy24 #4692 üzenetére

    Az nem lehet, hogy azért volt több a hibás PS2, mert sokkal többet adtak el belőle, mint Xbox-ot, vagy GC-t?
    Több eladott példánynál több hibás is kikerül a forgalomba.

    Egy külföldi fórumon is utánanéztem a problémámnak. az a legjobb, ha fektetve van a PS2 Fat, az hogy lehet állítva tartani az csak a Sony hazugsága. :D

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz horkovy24 #4692 üzenetére

    Üdv, emberek, beszállok a topikba én is! :)

    A gamecube olvasófeje is nagyon gagyi.
    Nem gagyi. rosszul fogalmaztam.
    Egyszer megpucolod a fejet fülpiszkával, páff kész. vagy ha leejted. Én így hallottam, nem biztos.
    Kitolod a beállításából

    Más: Készülök venni 2 darab "analfabéta" FAT-et, áron alul (később expansion bay-t megtöltöm).
    Az egyik recseg (zsírszegény, kipucolni, megzsírozni, a pöcköt lehajtani a csigára, hogy jobban fogjon), a másik ciripel (optika, remélem retkelés [levenni a felső lencsét, kipucolni az alsót], beállítás, ha ez nem jön össze, akkor egy kis plusz fesz, és hajrá, ha minden jól megy)

    Mennyi az esélye, hogy menni fog mind a kettő, és jó benne a lézer?
    SCPH-5xxxx mennyire hajlamos az olvasóelektronikája meghalni?

    [ Szerkesztve ]

    Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Új hozzászólás Aktív témák