Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz KaitouP #4567 üzenetére

    Teljes mértékben megértem az álláspontodat. Ugyanúgy ahogy Perge666 kollégának is. :R Neki is leírtam az én álláspontomat ha egy kicsit visszaolvasol ezzel kapcsolatosan. Hidd el teljes mértékben utána néztem a softmod lehetőségének is de sajnos ennél a gépnél már nem volt lehetséges ez a megoldás. Ez a gép scph 90004-es típus azon belül is 0D és ennél már nem működik a softmod kártya csak bizonyos funkciói de az hogy backupot olvasson az már nem. Tesztelve is volt. Valószínűleg Goldwin kolléga is olvasgathatja ezt a fórumot mert rám is írt hogy neki lenne egy eladó Project Zero 3 játéka számomra.

    http://hardverapro.hu/apro/playstation_2_jatekok_23

    Na pont az ilyesféle árak miatt döntöttem úgy hogy belerakatom a chipet a gépbe mert a PS4-es játék árak mellett az ilyeneket már nem tudom bevállalni meg hogy őszinte legyek nem is akarom mert lehúzásnak érzem. Amit tudok beszerzek eredetiben persze amit meg nem mert horribilis ára van azt meg kiírom verbatim lemezre. :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

  • perge666

    veterán

    válasz KaitouP #4567 üzenetére

    Teljes mértékben egyet értek veled,én semmi pénzért nem bontottam volna meg,inkább beszereztem volna egy másikat is olcsón,na de mind1 hagyjuk a témát beszéljünk másról!

    Mafia1-et még mindig nem sikerült beszereznem,úgy látom elég ritka lett. :(((

  • szarvasbogár

    aktív tag

    válasz KaitouP #4567 üzenetére

    Sajnos maguk a gépek sosem vagy csak nagyon nagyon sokára fognak sokat érni. Lásd snes, md stb ahol maga a gép kuka kivéve a patent állapotú dobozosat de ott is csak maga a doboz ami sokat ér ellenben a játékokkal ahol határ a csillagos ég:)
    Kénytelen voltam kiütettni a ps2-őt, hogy tudjam az ntsc rpg ritkaságokat futtatni (term. eredeti) gondoltam, hogy szerzek egy usa gépet de elég melósnak bizonyult így maradt a chip. Rgb kábel, élsimítás és máris pazar az élmény:)

    Egyébként hányok a másolt lemezektől egyszer régen magam is elcsábultam de meg is lett a böjtje.. Dreamcastet hazavágták az írott lemezek gondolom a cd-gd lemezpörgetési sebesség miatt ez megjelenés környékén volt így 110 ropi ugrott:D de ami a legrosszabb bennük, hogy teljesen hazavágják a szavatosságot mivel minden elérhető így a bőség zavarában hamar unalomba fullad és nincsenek megbecsülve a játékok. Nem éri meg:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák