Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Faterkam #4563 üzenetére

    Ráadásul gondolom perfektül működik is ha már origi volt. ;) Egyébként látom eladtad a hibás PS2 slim gépedet. Én megtartottam volna ha másnak nem is dísznek. :) Szerintem nagyon pofásak ezek a kis slim fajták. Egyedül a saját gépemnél az nem tetszik hogy gyakorlatilag a teljes bal fele a gépnek ilyen fényes zongoralak fekete és ezek sajnos könnyen karcolódnak. Ezek az SCPH 90004-es gépek mind ilyenek sajnos. De a fóliát természetesen pont ez miatt nem is távolítottam el róla amióta kibontottam a dobozból és nem is fogom. Egyébként jelentem a gépemnek ezt a kis érzékelőjét megjavították szóval minden problémám tökéletesen megoldódott. Még csak cserélni sem kellett semmit sem csak valamit a helyére kellett igazítani meg meghúzni valami csavart legalábbis ezt mondta a csóka a konzol stúdióban. :) Mondta is a srác hogy ilyen kis PS2 slimet már rég nem látott legalábbis ami ennyire tiszta és makulátlan mind kívülről mind belülről. Mondta is hogy becsüljem meg mert ilyet kifogni már nagyon ritkán lehet. Beszélgettem is vele hogy mit gondol arról hogy meg chippeltettem mert meséltem neki hogy itt a fórumon kaptam miatta rendesen. :) Azt mondta rá hogy nagy gond nem lehet vele ha normális márkás lemezre normálisan vannak írva a játékok ezt tapasztalatból mondja hisz szervizes. A legtöbb esetben az vágja haza a gépeket hogy szar olcsó lemezre vannak írva a játékok és még nem is a megfelelő sebességgel. Ő már csak tudja hisz nem 1-2 ilyen gép járt már a kezei között. :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák