Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Hi.Ma megnéztem két játékot a gépen.A MoH:European assault és az Age of Empires 2.Hát,Fps egyenlőre nem megy nekem joypaddal :D.Annó PsP-n egy Call of duty-t próbáltam,szintén kevés sikerrel.Valahogy nagyon hozzászoktam az egérhez.Az AoE tetszett,mint ahogy régen PC-n is,viszont nekem hiányzik a kép bal fele.Ha pl. rákattintok egy épületre,nem látom azokat az ikonokat,amivel egységek gyártását kezdhetném.Vagyis pl. rákattintok a városházára,de nem tudok munkásokat gyártani,mert azt az ikont nem látom.Az LCD képtipusát is hiába változtatom(16:9,4:3,zoom,stb..),nem jönnek elő a hiányzó ikonok.A screen adjustment sem segít játékon belül.A képet eltolja,de ennyi.Nem lesz jobb.

    Sün!: Bár csak nemrég vagyok PS2 tulaj,de az enyémnek a DVD-lejátszó halk duruzsolásán kívül nincs hangja.Sztem ha ezen kívül más hang is van,ott lehet van valami gebasz.És a képminőség főképp a kábel fajtájától függhet,ahogy hallottam/olvastam.Asszem csak XBox 360 és PS3-nál van különbség képminőségben HD és SD TV esetén.

    [ Szerkesztve ]

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák