Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz perge666 #4509 üzenetére

    Annyit mèg hozzá tennèk hogy hidd el maradtam volna èn a tisztessèges úton tehát nem igazán akartam èn ezt a chip dolgot. Pláne hogy közel 50000 forintèrt vettem meg ezt a bontatlan gèpet de időközben be kellett látnom hogy egyes játèkokat amiket szeretek rajta nagyon nehèz ha nem lehetetlen már beszerezni rá eredetiben pláne úgy hogy a lemez is normális állapotban legyen. De ha esetleg be is tudnám őket szerezni ès normális állapotban azoknak meg olyan horror áraik lennènek/vannak hogy ne haragudj de úgy èrzem egy playstation 2-re ennyit már nem èri meg beruházni.Tudom most feltehetnètek a kèrdèst hogy te hülye akkor mièrt adtál ennyit egy playstation 2-èrt?! Nos a válasz egyszerű. :) Azèrt mert az ilyen dolgokkal kapcsolatban nagyon kènyes vagyok ès szeretem egy adott dologról tudni pláne egy kènyes műszaki cikkről hogy azt èn használtam először ès nem a második meg a harmadik tulaja vagyok. Az elöttem lévő gazdái meg ki tudja hogy is használhatták. Bár hiába is chippeltettem ki így is a lehető legjobb minősègü verbatim dvd-r lemezekre írom csak ès kizárólag a játèkokat ugyanúgy a ps1-es kedvenceimet is csak verbatim cd-re írom ki. Ez a gèp nem fog princo meg ritek ès társai szutyok lemezeket látni. Ugyanis szerintem ez egy álatalános tèvhit hogy a másolt lemezek tönkreteszik a gèpet mert nem ez teszi tönkre hanem az hogy sokan mèg arra is sajnálják a pènzt mèg így is hogy nem eredeti játèkokkal játszik hogy legalább normális minősègü lemezekre írják a játèkot. :R

    [ Szerkesztve ]

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák