Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricsii2001

    csendes tag

    válasz Puro #18678 üzenetére

    Már ismét azon gondolkodom, hogy visszarakom rá a vérszerinti rendszerét, mert ez most tényleg borzasztó. Bizonyára azzal formázódna minden, és úgy működne, mint amikor kiszedtem a dobozából.
    Írtam annakidején az Asus routeres topicba, hogy nem akart összejönni a firmware visszaállítóval a helyreállítás, mert egyszer volt, hogy vissza szerettem volna állni, mert túl idegen volt nekem az OpenWRT, de aztán úgy voltam vele, hogy nem csinálom tovább, és helyette megismerem jobban az OpenWRT-t, hátha bejön. Sok mindent olvastam róla, tanulmányoztam a rendszert, beállítgattam mindent úgy ahogyan nekem kell, de számomra a Wifi router Wifi funkciója eléggé alapvető. Remélem a közeljövőben javítják ezt a problémát, mert így ez nem jó. Korábban, a frissítés előtt, vagy épp a szállítás előtt másik országban, ilyen gondok nem voltak, csak a 2,4 GHZ-s sávon.
    Attila:
    Magát a routert megveheted, mert szép és jó, azonban OpenWRT-t ne telepíts rá. Vagy ha ragaszkodsz az Open-hez, akkor nem tudom ajánlani.

Új hozzászólás Aktív témák