Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz amstro555 #13808 üzenetére

    Ja, ilyen minimal hardverre mint ami neked van nem fog felmenni az Openwrt, szóval ne is próbáld meg, főleg ha már ketten mondjuk :DDD

    (#13807) fpeter84: Köszi, bár egy nagy bajom van csak ezzel az imagebuilder-el, hogy ez is csak linux-os verzióban van meg, legalább is ha jól láttam, egyébként már rátaláltam és én is elgondolkoztam azon, hogy érdemes lenne vele személyre szabni egy cfw-t, csak ugye Windows-al nehéz, vpc-vel meg nincs időm most szarakodni sajnos.

    Láttam egyébként videót arról, hogy 740/741N(D) (bár lehet 841 volt, a lényegen mondjuk nem változtat) cseréltek memóriát, nem egy nagy kunszt, nem is ezzel van a baj, hanem hogy itt inkább a flash a kevés, annak a cseréje meg kicsit maceránsabb, sőt inkább úgy mondom hogy én hülye vagyok hozzá, idő meg megint nincs sok hogy szarakodjak vele, illetve hogy kitanuljam.
    Xiaomi routereket szintén néztem, nincsenek rossz árban, bár azoknak meg nem ismerem a szoftverét, ahogy pedig a LEDE-t nézem, még nincs rá, legalább is az MT7621A-ra, ha jól láttam, pedig maga a router jó, főleg az a változat, amelyikben a 128 MB ROM mellé 256 MB RAM van és nem kerül sokkal többe az alapváltozatnál, mármint annál amelyikben csak 128 MB RAM van, legalább is a kínai piacon, sőt ahogy elnézem most akció keretében a 256-os változat olcsóbb mint a 128-as :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák