Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz focvis #7926 üzenetére

    A 2.0 át belehet szerelni,de az rendes költségekkel jár,amennyiben hivatalossá akarod tenni. Az a művelet kb. 300000 huf költséggel . Amennyiben nem hivatalos akkor egy esetleges buktánál jóval többe kerül a móka. Sajnos azt el kell ismerni,hogy a 2.0 JTS selespeed váltóval nem a legjobb párosítás. Személyem szerint biztosan nem váltanék a mi autónkra még ebben az esetben sem. Azt sokan figyelmen kívül hagyják,hogy a kötelező szervíz mennyi + kiadással jár. Amit egy egyszerűbb autónál esetenként 50-70 papír amiért nem kapsz szinte semmit. Új autónál bele kell kalkulálni a cascot is ami szintén nem kevés tétel havonta.

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz focvis #7926 üzenetére

    @focvis

    Sz'tem kicsit belezavarodtam abba. hogy mit-mivel hasonlítok...holnap nekifutok megint.:)Más...

    Szombaton a városban keringtünk párommal, és a Szentendrei úton egész véletlenül, már-már spontán (wink-wink...) feldobtam, hogy ugorjunk már be az ottani kereskedésekbe. Nem konkrét autó érdekelt, csak bele akartam dugni a lábujjamat a vízbe...

    Finoman terelgettem egy Z3-as felé, mire megkaptam, hogy meg a lófaxt. Azért csak beültettem, mire közölte, hogy ez egy xar. Mondom, mert igazából egy NC MX-5 érdekelne. Az is xar. OK.

    Akkor taktikai átrendeződés: szerinted, kicsim, mi lenne jó? Köröztünk párat, aztán beültetett engem egy kiszemeltbe: Subaru Tribeca. Aha, ez ám az álomautó.

    Végülis átbeszéltük, és csak meglett a lényeg: olyan kocsim lehet, ami nagyobb mint az övé, de ne fogyasszon annyit mint a GT. Szedánok 'nem-be-gyere', a SUV-ok jók.

    Egyelőre azt még mindig nem sejti, hogy a szívem mélyén egy Fiat Barchetta-t szeretnék már tizen éve... Viszont úgy tűnik, hogy legalább a márkában meg tudunk majd idővel egyezni, mivel a Fiat Freemont testszik neki: nagy, dízel és gyárilag van benne kihajtható ülésmagasító a gyerekeknek...és egyébként is: én már mióta rágom a fülét, hogy kellene szanálni a gyereküléseket; meg kettőnknek utazgatni is kellemes lenne.Hogy Micimackót idézzem: Gondolkodj...gondolkodj...!

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák