Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • george11

    senior tag

    válasz Gismo #399 üzenetére

    Nem a sugárhajtásra gondoltam, hanem arra, hogy a ''tuningautók'' java része abból áll, hogy:
    1: nagykerék(suzukira 17-es, gófnégyre 19-es)
    2: főődigültet ( szigorúan csak rugócsere, mert a teljes futómű már drága lenne)
    3: valami nyitott dob(lehetőleg legalább 2, de inkább 4 véggel...) hurkatöltő feeling
    4: kövér zene (mindegy milyen, csak a mély nagyot szóljon, meg zörögjön tőle a rendszámtábla)
    5: fólia ( fullfekete, se ki sem belátni nem lehet)
    6: ''sport''légszűrő ( ettől aztán megy ám, mint az állat, takarítani mindig elfelejtik, és hazavágja a motort)
    7: ledes bizbaszok (égő lenne enélkül a dico előtt nyomulni, gyökkettővel, padlóra tekert zenével. A merészebbek strobit is tesznek + ide-oda neon)
    8: króm rendszámkeret(ezt gyakran kell cserélni, mert a gőzborotva lehozza róla a cuccot)
    9: fél négyzetméteres szárny, spoilerek.... (minél több/nagyobb, annál jobb)

    És ettől már racsing is lesz a gép :DDD

    Aki gyorsulásra ''gyúr'', az ott kezdi, hogy az ilyen dolgokat kivágja a kocsiból :U
    Erre akartam csak utalni :B


    Nem kell félreérteni nem vagyok az optikai tuning ellen, csak nemtom mit keresnek a versenypályán :)

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Gismo #399 üzenetére

    Hat ne hari, de engem a jet-car meg a tobbi balfasz betetmusor kib@szottul nem tud erdekelni egy rendezvenyen sem. A rendezveny nem ezert van egyebkent sem, ha orakat allnal a sorban, mert most gumigetes van, meg most srteetfightrekedes, aztan meg a jon a jetcar mar harmadszor, es azert allsz megint 20percet egy helyben, kozben meg a motorosok is jonnek egy 40-50percet, akkor megertened. Nem egyszer elofordult, hogy amire a sor vegerol a elejere ertem a motorok mar 2x lefutottak a sajat idocellajukat, mert ezek a betetprg-k veletlenul sem az o idejukbol mennek am. Aztan igy 3 orat is siman eltologathatod az autod egy kanyarert. Otthagyni nem igen hagyhatod ott, mert ha kiall vki eloled, mert beleunt ebbe a varasba, akkor elorebb megy a sor, es beeloznek. Pedig a sor nem olyan hude hosszu am, ~150m, ami 35 auto hossz es ugye kettesevel allnak parban. Ebbol kiszamolhatod, hogyha egy paros max 1 percig van a palyan, a stageelessel, indulassal, lefekezessel, mindennel egyutt -de addig nincs-, 60-65percenkent akkor is sorra lehetne kerulni...es megsem


    hobizoli

    [Szerkesztve]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák