Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz titi12 #38647 üzenetére

    Nem ,mert akkor a 10 GB/S SSD-t hova dugom? Mivel nincs is másik USB-C a HUB-on. Nem azért vettem gyorsabb SSD-t meg házat ,hogy ugyan annyit tudjon max mint a mostani külső 2,5 SSD.
    Nyugodtan engedd el a témát ,mert vissza vittem pénteken mind a kettőt! Ez így ebben a formában nem volt járható sajnos még egy Thunderbolt kellene rajta akkor igen járható ,de így nem ezért elengedem ezt e Macbook vonalat szerintem örökre marad a Mac Mini vonal. :DD
    Plusz amúgy nem volt hibátlan az sem ha szőrös szívű lennék és megmaradt volna akkor is vissza vittem volna ,mert az egyik sarkán sorjás volt a fedlapnál. Plusz egy pötty is volt amit a lecsukott kijelző okoz a billentyűzet felett és ugye vadonat új fóliás gépről beszélünk.
    Ha ennyire szar mint ahogy sokan vittek vissza akár 2-őt is belőle vagy csak ezek a mostani gyártmányok széria aselejtes azt nem tudom de én is azt mondom ,hogy nem kerülhetnének forgalomba ezek az biztos vagy ezek kb B minősítésűek és ezt küldik kelet európába és ezt tudják a sorozatszámokból szerintem. Istyle vásárlási lázban is sok volt a hibás .
    A másik fórumban írták . Azért ez nem frankó .

Új hozzászólás Aktív témák