Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz DanielK #11849 üzenetére

    2000 mAh koruli LSD akku (Eneloop atcimkezve). Az elonye az, hogy kicsi az onkisulese. Sokszor jobb, mint a nagyobb kapacitasu akksi!

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • EmThor

    addikt

    válasz DanielK #11849 üzenetére

    OFF Igen én vagyok de abbahagytam az újságírást. 3 műszakos mellett a levelezős sulit be akarom fejezni és más is fontosabb lett. Úgy értem, játszok, gyűjtöm jobb PS címeket, de... ez csak hobbi, szórakozás, játék. Olvastam olyan gamer újságírót aki így 40 évesen (család azért volt) próbálta magyarázni, hogy de bizony ez művészeti ág, meg minden. Persze, nagy munka van egy játékszoftver mögött, de ez tisztán szórakoztatás. Mint egy jó film. Ennek is lehet mondanivalója, de tisztán "élvezeti" cikk. Amúgy ha meg komolyan akarom csinálni akkor sokkal komolyabban kellene, video tesztekkel meg minden, arra meg nincs kapacitás. Kb. ennyi a történet.

    ON de basszus 195e + 40e szervíz nem olcsó mulatság. Mondjuk ha eladom a PC-imet... Az is egy érdekes történet. Kb 3 éve építettem egy mini itx-es dual-atom procis "letöltőgépet", meg egy m-atx-es komolyabbat. Na most az lett a vége, hogy a dual-atomosat használom szinte mindig (és a villanyszámlám is olcsóbb lett).

    Szóval ezt várom a Mac-től (mint hardware-től és mint általam még nem ismert oprendszertől), hogy egyszerűbben menjenek a dolgaim. Tök jó az android is, személyre szabható, de nem elég - hogy is mondjam -, gördülékeny (bár nem ez a legjobb szó).

    Tavalyi ATI video kártyás modell tetszik, de igazából csak az XMS-st ismerem és a weboldalukon már nincs ilyen termék.

    [ Szerkesztve ]

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz DanielK #11849 üzenetére

    Az Apple akkuk átcímkézett Sanyo Eneloopok csupán. Tavaly vagy hogy nézegettem őket, akkor sokkal jobban kijöttem árban úgy, hogy vettem egy 4-es Eneloop csomagot, meg egy Eneloop töltőt amihez szintén adtak 4 akkut. Most nem tudom, hogy alakulnak az árak.

    1900-2000mAh körül vannak egyébként. Nagyon jó, hogy lassú önkisüléssel rendelkezik, így nem kell attól félnem, hogy a feltöltött akkukból az állás során elcsordogál a töltés, mindig van kéznél néhány feltöltött darab. Apple billentyűzetben, trackpadben, egérben és Xbox kontrollerekben használom, jelenleg 12 darabot. Nagyon beváltak.

    (#11862) Nyugdíjas: Ez az új Air-ed?

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák