Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz Czo #39360 üzenetére

    Oké, lehet, nem erőlködöm egy olyan kérdésben, hogy mit csináltam évekkel ezelőtt a Mac-es történelmem során, mert tényleg képtelenség emlékezni rá pontosan. Mindenesetre ezeket a "szeretnéd ezt-azt" kérdéseket frissítésekkor mindig át szoktam ugorni...
    A CD-imet még Windowson rippeltem, és amikor Mac-re áttértem (2009-ben!!!), akkor jó ötletnek látszott Time Capsul-re másolni /egy azon dikerkt erre a célra kialakított partícióra, hogy ne zavarjon be a mentésekbe, ezért is volt kivéve a mentésből/ és odaadni az iTunes-nak... amiből aztán idővel Music lett... és volt néhány Apple Music-lemondás majd újra-előfizetés, volt gépcsere is (1-1 költöztetés, de ugye az iTune Library mindig a Time Capsule-on maradt, ami mai napig megvan, egy örök darab....), és a Time Capsule-on ott volt sokáig a zene az eredeti formájában... maost meg már nincs.

    Ha szerencsém van, valami elfekvő ősrégi merevlemezen lehet, hogy megtalálom őket....

    Ha nem, akkor kezdődhet újra a munka, most már legalább FLAC-be, de nincs már optikai meghajtóm, mert az ugye idővel kikopott a köztudatból meg a gépekből...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák